Jak odnaleźć siebie i sens życia?

Jak być sobą?

Ciało pragnie doświadczać duszy, a dusza ciała i razem tworzą jedność podczas naszego życia tej planecie. Co wy na to? Czy spojrzeliście kiedyś z tej perspektywy na siebie?

„Dusza pragnie doświadczenia fizyczności, co może jej dać jedynie życie w materii. Ciało zaś pragnie doświadczać nieśmiertelności, co może dać mu jedynie dusza. Jeśli zezwolisz, aby to zjednoczenie się dokonało, przekonasz się od razu co znaczy być miłością, którą jesteś.” Glenda Green

Nasze ciało to podstawa, fundament bycia tu i teraz na tej Ziemi. Ale czy zawsze czujemy, że nasze ciało jest wystarczająco dobre, abyśmy w pełni żyli? Czy jest możliwe, że nasza dusza nie mieszka w pełni w naszych ciałach? Spójrzmy na to co chociażby jak w naszej religii sami sobie wmawialiśmy co niedziela w kościele:

Panienie jestem godzien, abyś przyszedł do mnie, ale powiedz tylko słowo, a będzie uzdrowiona dusza moja”

Do jasnej cholery! Czemu mam wmawiać sobie, że nie jestem godna? Czego nie jestem godna? Czy w ten sposób nie kreujemy sobie podświadomieże nie zasługujemy na miłość, szczęście i spełnianie siebie?

Stracić kontakt ze swoją duszą możemy również w sytuacjach traumatycznychpo wypadkach, czy po prostu wtedy jeśli nie kochamy i nie akceptujemy swoich ciał. Czy zaczynacie powoli dostrzegać jak ważne jest nasze ciało? Jest ono naczyniem, świątynią dla naszej duszy, dla naszej boskości. Poprzez nasze ciało nasza dusza może się wyrażać w świecie fizycznym.  Jeśli nie czujemy się wystarczająco wartościowi to również mamy poczucie, że nie zasługujemy na bycie boskimi, że nie zasługujemy na to, aby nasze dusze doświadczały życia. Nie czujemy się godni naszych dusz! Więc teraz jest czas, abyśmy to zmienili! I wiecie co ? To jest bardzo proste! Dusza wypełnia ciało jeśli sobie na to pozwolimy.

Moglibyście teraz zapytać – po co nam to? Jaki sens ma to, aby mieć pełny kontakt ze swoją duszą? Cóż myślę, że tutaj każdy z Was może odpowiedzieć sobie sam na to pytanie.

Dzisiaj zostawię Was z tymi pytaniami, a jutro opiszę jak w prosty sposób możemy sprowadzić naszą duszę do naszych ciał. To jest dobry początek dla naszej wspólnej przygody tutaj.

Tutaj znajdziecie to proste ćwiczenie: http://loveandearth.pl/jak-byc-szczesliwym/

 

Jeśli Wam się spodobało i myślicie, że ktoś jeszcze mógłby skorzystać z tego czym się dzielę to przesyłacie dalej.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Similar posts

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *